• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(097) 437-70-70
(099) 437-70-70
(044) 466-77-70

Агрегат повітряного опалення AVN-W

Робоче положення - вертикальне або горизонтальне. Агрегати серії AVN-W відносяться до опалювального вентиляційного обладнання і можуть бути використані за прямим призначенням у всіх приміщеннях, в яких допускається місцева рециркуляція нагрітого повітря. Для подачі зовнішнього повітря необхідне використання спеціальних пристосувань. Агрегати призначені для експлуатації в умовах помірнохолодного клімату (YHL 3 за ГОСТ 15150) в закритих приміщеннях без регулювання температурних умов. Використання АVN-W в приміщеннях з особливими вимогами за складом повітря можливо тільки після додаткового узгодження з виробником.

При виборі агрегату AVN-W для вірного визначення типорозміру і конструктивного виконання, а також для визначення способу монтажу АVN-W та подальшої ефективної експлуатації, необхідно звернути увагу на зону, яку передбачається обслуговувати. Схематично ймовірна зона обслуговування агрегатами зображена в розділі далі. Там же зазначені відстані для АVN-W від повітророзподільника до кордону мінімальної чутливості повітряного потоку (близько 0,2 м/с) за різницею температур вхідного і вихідного повітря близько 15° С. ВАЖЛИВО! Щоб уникнути утворення шарів повітря з різною температурою, різниця температур потоку повітря, що виходить з АVN-W, і навколишнього повітряного середовища, не повинна перевищувати 35° С.

Використовуються малошумні осьові вентилятори з електродвигуном із зовнішнім ротором, що забезпечують мінімальні вібрації і рівень шуму. Живлення електродвигуна вентилятора 220 В з можливістю плавного регулювання швидкості обертання. В якості повітронагрівача використовуються пластинчасті мідно-алюмінієві теплообмінники. У складі теплообмінника використовується мідна трубка з мінімальними шорсткостями внутрішньої поверхні, що перешкоджає засміченню і корозії протягом тривалого періоду часу. Оребріння теплообмінника з алюмінієвої фольги має крок 2,5 мм, що дозволяє працювати в умовах запиленого повітря і виконувати промивку в разі забруднення. Для кожного типорозміру АVN-W споживач може обрати двох-, трьох- або чотирьохрядний теплообмінник (див. таблицю теплопродуктивність AVN-W). Для з'єднання з зовнішньою системою використовуються сталеві патрубки з різьбою G1". Робочий тиск води в теплообмінниках АVN-W має бути не більше 1,6 МПа, а температура не повинна перевищувати 150º С. При виготовленні теплообмінники випробовують тиском 2,0 МПа, чим гарантується достатній запас міцності. Вода не повинна містити хімічно активних, по відношенню до міді і сталі, речовин. Не допускається присутність абразивних і механічних часток, здатних пошкодити або закупорити мідні трубки. При подачі холодної води з температурою вище температури точки роси, що входить в агрегат повітря, теплообмінник АVN-W працює як повітроохолоджувач, що дозволяє розширити діапазон використання АVN-W. При використанні агрегату для охолодження повітря з холодоносієм, що має температуру 7 ... 12º С, необхідно додатково вказати в замовленні піддон для збору конденсату. Від його конструкції залежать розміри і конфігурація повітряного потоку, ефективність використання тепла, що подається, і рівень комфорту на робочих місцях. При виборі АVN-W слід враховувати геометрію зони обігріву, що задається конструкцією розподільника повітря.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно