• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(097) 437-70-70
(099) 437-70-70
(044) 466-77-70

Агрегат повітряного опалення AVN-E

Застосування тепловентиляторів
Повітряно-опалювальні агрегати, представлені в нашому каталозі, прогрівають та рівномірно розподіляють повітря за допомогою електричного нагрівача та вентилятора системи. Велика площа будь-якого приміщення може бути прогріта за досить короткий час. Особливо незамінні у таких приміщеннях як: спортивний зал, автомийка, складські ангари, торговий центр, цех, гараж тощо. Сьогодні практично у всіх сферах активно впроваджено застосування таких електричних агрегатів. Швидкість реакцію зміни на зміни, які задає користувач. Наприклад, якщо задати більш високу температуру автоматики цього агрегату, результату ви дочекаєтесь значно швидше, ніж у випадку зі звичайною системою.

З електричним теплообмінником повітряно-опалювальні агрегати використовуються досить часто.

Повітряно-опалювальний агрегат AVN-E складається з осьового вентилятора з власним одно-, двох-, трьох- або чотирьохрядним теплообмінником і також електричного нагрівача, розміщених в сталевому корпусі з полімерним покриттям. Нагрівач обладнаний двома термостатами захисту від перегріву.

Використовуються осьові вентилятори з асинхронним електродвигуном із зовнішнім ротором, мають вбудований тепловий захист. Клас електричного захисту електродвигуна вентилятора IP54.

Завдяки регульованим повітророзподільним жалюзі можна направляти потік повітря в необхідну зону приміщення. По спеціальним замовленням можлива комплектація AVN-E з прямим соплом.

Агрегати комплектуються універсальними кріпильними кронштейнами, які дозволяють монтувати агрегат як горизонтально, так і вертикально.

Керується повітряно-опалювальний агрегат простою автоматикою, яка регулює частоту обертання вентилятора обдування теплообмінника і регулює протоку теплоносія через 2 або 3 ходовий клапан. Таким чином, вдається підтримувати задану температуру у приміщенні

Для зручності кріплення повітряно-опалювального агрегату на стороні вентилятора розташовані кронштейни. З їхньою допомогою
АVN-Е можна закріпити на стіні або колоні у вертикальному положенні або на стелі, або балці у горизонтальному
становищі.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно